I při výběru zásuvek či vypínačů se vyplatí myslet na kvalitu. Francouzská firma Schneider Electric je společností s dlouholetou tradicí a zkušeností. Ve svém oboru patří mezi světovou špičku. Jejich výrobky jsou spolehlivé, praktické a vyrobeny dle nejosvědčenějších technologií. Po celém světě si získávají spokojené zákazníky pro svou nápaditost, praktičnost a férovost.barevná kombinace modrá růžová.jpg

K dispozici je nekonečná škála barevných odstínů, která zákazníky fascinuje. Velice jednoduše totiž dodá každému interiéru na výjimečnosti a osobnosti. Ať se jedná o elegantní pracovní prostory, anebo o příjemný doplněk ložnice. Žádná barva anebo barevný odstín nejsou tabu.

Rozhodně však nekončíme jen u nejrůznějších barevných variací. Mnoho kombinací nabízí také designové řešení výrobků, které jistě potěší i ty nejnáročnější zákazníky.

Řada Unica má mimochodem samozřejmě také jednotné strojky, tím pádem je výběr pro zákazníka ještě daleko snadnější a intuitivnější.

Společnost Schneider Electric působí na trhu již od roku 1836, kdy zakladatel firmy, Eugene Schneider, koupil společně se svým bratrem nevyužitou královskou slévárnu ve francouzském městečku Le Creusot. Přestože má firma nyní sídlo v metropolitní části Paříže Rueil-Malmaison, svou práci dělá stále poctivě a s chutí a rozhodně se nebojí nejnovějších inovací a technologického pokroku.

Právě to je jedním z důvodů, proč jsou zásuvky a vypínače této firmy tak populární, tak zajímavě designově řešené a tolik barevné…a zároveň velice uživatelsky nenáročné.nejrůznější barevné kombinace.jpg

Zásuvky a vypínače z Lightpark jsou pro Vaše interiéry tím pravým ořechovým, co vyšperkuje každou zeď i celkový dojem z místnosti. Nechte se ponořit do fantazie, nakombinujte nejrůznější barevné a designové kombinace a dotvořte anebo osvěžte si své kancelářské anebo obytné prostory podle svého gusta!