Výrobky

Ano, s těmi si mohou vyhrát kluci i holky

Je pravdou, že toto letošní období, kdy byli vaše děti dlouho doma a vy jste, jako rodiče dělali všechno možné, aby se nenudili, stálo hodně námahy a úsilí. Vlastně jste úplně nahrazovali učitele ze škol a školek, museli jste se s dětmi učit, hrát si s nimi a snažili jste se, abyste neslyšeli větu, že se vaše děti strašně nudí. Ale co budete dělat nyní, jsou prázdniny a vy už nemáte moc možností, jak své děti zabavit, když nebude pěkné počasí. Je to proto, že jsou už všechny omalovánky vybarvené, stolní hry už nikoho nebaví, všechny rodinné pohádkové knížky jsou přečtené, a pohádky, které jste jim každý večer vyprávěli, už znají vaše ratolesti nazpaměť. Co by zde mohlo v této situaci pomoci?

kuchyně pro panenky

Takže asi dobrým pomocníkem pro toto náročné období by mohly být dětské dřevěné domečky Chytraliska, které nejsou na trhu hraček novinkou, ale nás doprovázejí celé generace. Dokonce je lidé dlouho sbírají a na aukcích tyto hračky dosahují vysokých cen. Není se co divit, jsou opravdu esteticky pěkné a také účelné. Mohou v nich bydlet malé panenky, plyšáci a kluci si tam mohou umístit figurky vojáčků a mají najednou opravdová vojenská kasárna. Nebo figurky znovu v prodeji se objevených kdysi populárních Igráčků, kteří mají tolik variant, že fantazie vašich dětí a jejich představivost budou pracovat o sto šest.

domeček pro panenku

A co takový domeček – farma? Tady jsou součástí různá domácí zvířata, děti si s nimi mohou krásně vyhrát. Mohou je ráno vodit na pastvu, starat se o krmení a večer je dát spát. Máte také možnost dokupovat další zvířátka nebo komponenty farmy. Ta se nakonec může hodně rozrůstat ve velký hospodářský statek. Děti se zároveň mohou naučit vše o hospodářských zvířatech, jak se o ně starat, krmit, jaký poskytují užitek. A vy už budete mít klid a využijete ty vzácné chvilky, kdy si děti zaujatě hrají, nenudí se a nezlobí.