Výrobky

Čaj jako lék


Vypít hrnek čaje je povzbuzující jak pro tělo, tak pro mysl. Čaj se pije z mnoha důvodů, jedním z nich je samozřejmě chuť, protože čaje je na světě obrovské množství. Nejlepší je kupovat si čaje sypané, které jsou mnohem kvalitnější než ty sáčkové. Víte jaký je rozdíl v kvalitě čajů? Do sáčkových čajů, které si koupíte v supermarketu, se dávají zbytky, které vznikají při porcování sypaných čajů. Nejde ani o nijak zvlášť dobré odrůdy, ale o obyčejné čaje za pár korun. Mnohem lepší je si dát čaj z obchodu, který se zabývá prodejem kvalitních čajů – tak jako my.

jasmínový čaj

Není od věci si čas od času dát bylinkový čaj, který vám může pomoct zbavit se různých zdravotních problémů. Nejčastěji se setkáváme s čaji, které pomáhají bojovat proti onemocnění dýchacích cest. Nejčastější je zázvorový čaj, ale spolehnout se můžeme třeba i na diviznu. Skvělé výsledky má i šalvěj. Zajímá vás jaké má šalvějový čaj účinky? Šalvěj působí jako přírodní antiseptikum. Používá se k léčbě zánětů a to zevnitř i navenek. Čaj si můžete dopřávat k pití i na obklady.

hrnek čaje

Když čaj, tak od nás
Nabízíme stovky druhů čajů. Ochutnat můžete klasický bílý, černý, zelený, ale i červený čaj. Samozřejmostí jsou různé směsi, které jsou ochuceny třeba i ovocem. U nás si svůj šálek čaje vybere každý, i ten, kdo zatím čaj příliš moc rád neměl. Kdo čaj rád nemá a zkusí nějaký z naší nabídky, většinou mu čaje zachutnají. Pokud vás přece jen žádný čaj nepřesvědčí, můžete vyzkoušet světové koření v nejvyšší kvalitě a nebo kávu, které máme též mnoho druhů. Pro opravdové milovníky neobvyklých, ale přesto velmi kvalitních věcí, máme třeba cibetkovou kávu, která nejde sehnat všude. My ji ale máme, a to je o důvod víc ji vyzkoušet. Objednejte si buď konkrétní zboží, a nebo pro někoho blízkého můžete využít možnost nákupu dárkové poukázky.