Výrobky

Mašinky a koleje pro milovníky vlaků

Máte doma malého klučinu, který si rád a často hraje na výpravčího, má rád vlaky a zajímá ho vše kolem nich? Pořiďte mu vláčky, koleje a další doplňky, které v nabídce najdete s motivem mašinky Tomáše. A nejen tak obyčejné, rovnou podle vzoru známé kreslené pohádky „Mašinka Tomáš“, kterou určitě každý malý milovník vláčků zná.

dítě s vláčky

Mašinka Tomáš trackmaster Mašinka-Tomáš potěší nejednoho fanouška nejen této oblíbené animované pohádky, ale také kolejí, vlaků a všeho s tím spojeným. Vybírejte z dlouhé řady pestrobarevných umělohmotných nebo dřevěných vláčků a přípojných vagónků, které nadchnou každého klučinu.
Sestavování kolejí podporuje fantazii a motoriku
Díky velkému množství kolejnic moou děti při jejich sestavování zapojit fantazii a vytvářet si různě sestavené http://www.hadex.cz/_30moduly-elektronicke-stavebnice-moduly-sestavene-moduly/ koleje pro vláčky. Zároveň je také zlepšována jemná motorika při sestavování dílků, které do sebe snadno zapadnou.
V nabídce si můžete zakoupit zvlášť koleje a zvlášť vláčky a další vagónky. Kromě nejznámější, mašinky Tomáše, najdete v nabídce také jeho přátele Percyho, Victora, Winstona, Jamese a další. Za vláčky se dají libovolně zapojovat vagónky. Vláčků a vagónků naleznete v nabídce opravdu pestrou škálu, takže vaše dítko určitě potěšíte jakýmkoliv výběrem.
Navíc jsou některé z nabízených vláčků na baterie, takž hraní s nimi je ještě více zábavnější.

lokomotiva Tomáš

Pořídit můžete celý set
Pokud nechcete pořizovat zvlášť vláčky s vagónky a zvlášť kolejnice, pak si můžete vybrat z některého z nabízených setů, který obsahuje již výše zmíněné v jednom kompletu.
Pořiďte některou z hraček v podobě vláčků a kolejí a udělejte radost vašemu malému milovníkovi vláčků.
Dopřejte vašim dětem kvalitní zábavu a pořiďte jim koleje a vláčky Trackmaster na motivy pohádky Mašinka Tomáš, se kterými si vyhrají dlouhé hodiny a užijí si s nimi spoustu zábavy.