Výrobky

Návrat ztracené erekce přirozenou cestou

Lidé se snaží již stovky let vynalézt „kámen mudrců“ a látku, která by přinášela každému uzdravení a zaručila dlouhověkost, jen si vzpomeňte na filmy „Císařův pekař a Pekařův císař“. Jenže tak to nefunguje a chcete-li se dožít velmi vysokého věku ve zdraví a v sexuální aktivitě, musíte pro to sami něco udělat zejména tím, že půjdete to nejpřirozenější cestou.

tablety Viagry

Přirozená životní cesta však není „v módě“, lidé si vymýšlejí různé triky, jak ji ošálit, a konzumují fastfood, bílou mouku, sladkosti a maso, pomáhají si alkoholem, kouří cigarety, berou drogy a namísto klidu, rozvahy a moudrosti propadají stresu, adrenalinové zábavě, workoholismu a dalším podobným problémům.

A tak se stává docela často, že k navrácení ztracené erekce sahají po Sildenafil Oral Jelly 100 mg https://www.erectmax.cz/blog/sildenafil-oral-jelly/ a dalším přípravkům na shodném principu.

listy ženšenu

Ono to zřejmě zabere, jenže se tím nevyřeší základní problém – nevhodný životní styl, je to jen berlička, a docela drahá, která nebude fungovat věčně, a možná že ani tak dlouho, jak očekáváte. Mnohem lepší je jít tou cestou, která je zdánlivě kamenitá, nepohodlná a dlouhá, ale rozhodně stojí za to, protože tím vyřešíte i jiné zdravotní problémy, prodloužíte věk a v preventivní formě se vyhnete potížím, které jiní lidé ve vašem věku musí řešit.

Zaměřte se tedy na změnu stravy, na dostatečný a přiměřený pohyb a také na eliminaci všech nebo alespoň většiny stresových faktorů. Vypomáhejte si při tom bylinkami a bylinnými přípravky na základě tzv. adaptogenů, což jsou rostliny, upravující hormonální dysbalanci ve prospěch tolik potřebného testosteronu.

Nadbytek stresu totiž udržuje v krvi zvýšenou hodnotu adrenalinu a kortizolu, čímž vyčerpáváte nadledvinky a štítnou žlázu, a testosteron se přestává tvořit, nebo se jeho tvorba výrazně omezí. A nezapomeňte, že stresové hormony se zvyšují i adrenalinovými sporty, počítačovými hrami, workoholismem, deficitem spánku, špatnými mezilidskými vztahy (konflikty a hádkami) a nedostatkem odpočinku, relaxace a uvolnění.