Kultura

O každou hračku by měly děti pečovat

Každá věc existuje proto, abychom ji používali. Časté používání ji rozhodně neškodí, ale špatné zacházení ano, proto bychom měli své děti naučit, že hračky ani žádné ostatní věci se neničí. Ovšem než to děti naučíme, uplyne často dlouhá doba, takže se mnohdy stane, že se neudrží a něco zničí. Někdy může upadnout nějaká součástka, jindy se to rozbije úplně. V případě trampolíny, jsou však k dispozici náhradní díly, které vám jednoduše pomohou cokoliv špatného a zničeného napravit.
dítě na tříkolce

Může se jednat o:

· Kotvící sady– upevňují stabilitu. Díky nim připevníte celou trampolínu pevně k zemi, aby vám neodletěla vlivem vysokého větru.
· Žebříky – klasický žebřík, který potřebujeme vždy, když lezeme na skákací plochu. Náhradní se samozřejmě také prodávají, takže není problém vadný kus vyměnit nebo dokoupit, pokud žebřík nemáte již v balení.
· Krycí plachty– slouží jako přikrývka skákací plochy. V nepříznivém počasí chrání plochu před deštěm, větrem nebo i poškození ze slunečního záření.
· Kryty pružin
· Ochranné sítě
· Pružiny
· Skákací plochy
plastový jednorožec

Všechny tyto doplňky jsou k dispozici. Pokud vaše trampolína bude stát každý den na zahradě, bude podrobena také vlivům počasí. Dešti, větru, vichru, sněhu a mnohému dalšímu. Někdy může i přílišné sluníčko škodit, jindy může jít o déšť a vítr, který poničí strukturu. Proto jsou zde různé doplňky, se kterými ji klidně můžete nechat venku naprosto bez obav. Při jakémkoliv počasí! Díky kotvící sadě bude pevně upevněná k zemi, takže žádná součást neodletí, ani celá trampolína. Ani silný vítr ji nepoškodí. Pro déšť je zde také krycí plachta, která se vyplatí pro přikrytí skákací plochy.
dívka s plyšákem

Náhradní díly pro jakoukoliv trampolínu

S těmito pomůckami si můžete být jistí, že i pokud se stane nějaké neštěstí, tak máte jistotu kvalitního nového výrobku. Náhradní díly trampolína existují v mnoha provedeních, takže vždy budete mít jistotu, že si najdete svůj požadovaný kus.