Výrobky

Přivítejte Slunce s pánským žlutým trikem T160


Kdyby znenadání zmizelo Slunce z oblohy, kdyby odcestovalo do hlubin Vesmíru a my se tu octli bez jeho záření, za několik dnů či týdnů, díky pouhé setrvačnosti, by veškerý život v podobě, jaké jej známe na této planetě zanikl. Přestalo by tu fungovat úplně vše – nerostly by rostliny, neměli bychom co jíst, zahynuli by všichni živočichové a současné technologie by si poradily jen se zlomkem problémů, které by tu nastaly, a to zejména s ohledem na mrazivé teploty, nedostatek světla, zamrzlé oceány a nedostatek pitné vody. Lidé by tu postupně umírali podchlazením a hlady, byla by to skutečná apokalypsa.

žluté tričko

Měli bychom si velmi vážit toho, že se Slunce objevuje na obzoru každý den, a že po nás nechce žádné peníze. Dělá to zcela zdarma a my také zdarma odebíráme jeho životodárnou energii. Vzdávat hold Slunci bývalo zvykem již ve starověkých civilizacích, lidé si již tehdy moc dobře uvědomovali, jaké by to bylo bez slunečního záření, a v této tradici bychom měli pokračovat i my.

dívka v tričku

Slunce si malují žlutou barvou již malé děti v mateřské školce a žlutá je také barvou dobré nálady. Někdy dokáže i vysloveně rozzářit úsměv na rtu a dovedou to i žluté textilie, například pánské triko T160 ve výprodeji Promotextilie. Tímto vám chceme naznačit, že byste mohli výprodeje využít a pořídit trika vašim přátelům, s nimiž vyrážíte na dovolenou. Například do Vysokých Tater, kde jste Slunci blíž, než v Polabí. Každé tričko byste mohli opatřit vhodným tematickým potiskem a nechat na něj na památku zvěčnit tatranské panorama, doplněné jménem či přezdívkou a datem uspořádané akce.

Chodit po horách s trikem s potiskem, které jasně předkládá všem ostatním, že jste součástí party nadšenců, má velký psychologický význam pro každého kolem vás. Lidé si pak lépe uvědomí jednotu, přátelství či partnerství a mohou se vaším nápadem inspirovat.