Kultura

Proteinová jídla zasytí a pomohou vám zhubnout

Zbavit se nepříjemné nadváhy je snem mnoha lidí. Jejich řady jsou opravdu široké, neboť obezita je nepříjemným fenoménem moderní doby. Nicméně zhubnout si zdaleka nepřejí jen ti, kteří mají navíc desítky kilogramů, ale i ti, které trápí dvě tři kila navíc.modrý talíř, kapradí, nápis „weight loss“
Všichni to známe, stačí vánoční svátky, a rázem máme problém zapnout kalhoty. Bohužel, zpátky už to tak snadno nejde – zatím co přibrat několik kilogramů anebo centimetrů v pase je hračka, zbavit se jich nikoli. Někteří lidé se o to marně pokoušejí třeba už několik let.
Máte starosti s nadváhou? Vyzkoušejte ketonovou dietu https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete a brzy je můžete hodit za hlavu!
Jistě vás napadne, v čem je tento přístup jiný, a proč byste měli věřit, že to opravdu vyjde?
Nejlépe člověka přesvědčí jiní lidé, kteří už to vyzkoušeli. A v tomto případě jich není málo – uspěli snad všichni, kdo takto zkusili hubnout.
Podstatou ketonové diety je hubnutí na základě ketózy. Ketóza je přirozený fyziologický děj, kdy si organismus vyrábí energii spalováním tukových zásob. Stačí tři dny speciální stravy, a můžete se na ni těšit. A pozor, přijdete opravdu a pouze jen o tuk, a nikoli o svaly!
Abyste se zbavili tuku, a přitom ochránili svou svalovinu, musíte jíst hodně bílkovin. Dokonce tolik, že zajistit jejich vyvážený příjem z běžné stravy, by bylo hodně složité. Právě proto konzumují lidé, kteří se pro takový způsob hubnutí rozhodnou, předem připravená jídla, která jim kurýr doručí až na práh domu.hubnutí, cvičení, fitness
To má hned několik výhod – nemusíte se o nic starat, nemusíte počítat kalorie a přemýšlet nad jídelníčkem. Nemusíte chodit nakupovat potraviny, takže vás nebude lákat to, čemu byste se měli vyhnout – žádné sladkosti, tučná a smažená jídla, a podobné stravovací hříchy. Zkrátka shodíte nadváhu na počkání, protože budete mít jídelníček sestavený na míru, a po ruce výživového experta, který si vás vezme na starost.