Nezařazené

Služby přes slevomat jsou otázkou životního stylu.

Přišla vám nabídka firmy nabízející různé slevy, která vás již kdysi zaujala, a tak jste se rozhodli ji sledovat, protože co kdyby se vám někdy něco z jeho nabídky hodilo? Stejně tak jako vy učinily další tisíce lidí. Všichni jste se u ní zaregistrovali. A stejně jako mnoho dalších lidí si i vy nyní kladete otázku, jak je možné, že ten vaše firma dokáže vyjednat takové slevy třeba v jindy drahém hotelu. Není to nic tak složitého. Klíčem je právě to množství registrovaných klientů. Princip tohoto byznysu není nic jiného než cílená reklama.
lehátka u bazénu
Žít podle slev se rozhodlo již tolik lidí, že se stali významnou veličinou zákazníků, které prostě mnoho podnikatelů nemůže přehlédnout. A tak nabízejí zájezdy, pobyty v hotelích, elektroniku i jiné zboží či služby.
A nejsou to nabídky z nějaké „Páté cenové skupiny“. Ve slevách můžete pořídit i pobyty v luxusních hotelích se službami, o kterých se vám nezdálo. Kromě pobytu nabízí například ubytovací zařízení vždy i nějaký doprovodný program, speciální „Menu“, a samozřejmostí bývá také „Welcome drink“.
pokoj penzionu
Na druhou stranu je nutné si uvědomit, že cena, za kterou si takový luxusní pobyt pořizujete je opravdu na té nejnižší možné úrovni. A navíc z toho, co přes slevomat zaplatíte si slevomat strhne svou provizi, která rozhodně není zanedbatelná. Takže musíte počítat s tím, že dostanete pouze a přesně jen to, co bylo deklarováno v kupní smlouvě, ve voucheru zájezdu. Musíte být smířeni s tím, že navíc nedostanete ani kolečko salámu k snídani. Opravdu nepočítejte s nějakou vstřícností k hostům, kterou jinak tyto luxusní hotely mají v popisu práce.
chodba hotelu
Zákazníci, kteří však pochopili princip nákupu přes firmy nabízející slevy, bývají přesto velice spokojeni. Kdy jindy se jim podaří navštívit luxusní zařízení za zlomek i z té nejlevnější ceny nabízené například přes cestovatelské portály. Jsou zvyklí, naplno využít všeho co si přes slevomat zaplatili a pokud chtějí, rádi si připlatí další, byť třeba nadstandardní služby. I tak je ta jejich dovolená vyjde velice lacino.