Výrobky

Výpočet BMI

Někomu se to řekne, shodit pár kilogramů, jenomže někteří moc dobře vědí, že to není žádná legrace, obzvláště v případě, že už toho vyzkoušeli spoustu. Diety, cvičení nebo hladovění a nic nepomáhalo. Našli jste konečně způsob, jak shodit pár kilogramů? V tom případě v prvé řadě strašně moc gratulujeme, protože je to vždy velký úspěch. Samozřejmě, že důležitá je strava, to je zřejmě to první, co Vám každý doporučí změnit a pak také životní styl. Jakmile si získáte určité nové, třeba i zdravé návyky, bude to hned lepší a první známky snížení tělesné hmotnosti na sobě jistě brzy poznáte. Pak už se hubne jedna radost. Jestliže jste už shodili pár kilogramů, bude se Vám opět hodit výpočet BMI neboli body mass index, podle kterého se určuje obezita a nadváha.

Vhodnou stravou se hubne

Výpočty se provádí pomocí kalkulačky, je to velice snadný a rychlý způsob. Zadáte pár informací a máte výpočet.

V tom případě vyzkoušejte BMI kalkulátor.

Stačí zadat pár základních údajů jako je pohlaví, zdali jste muž nebo žena, protože to je důležité pro celkovou stavbu těla, dále Vaši hmotnost, abychom se měli od čeho odvíjet, samozřejmě také výšku, protože na té záleží a rok narození, ten se posuzuje proto, že jinou stavbu těla máme ve dvaceti a jinou v padesáti, jistě víte, co tím myslíme.

Chléb s avokádem

Změnit jídelníček není až tak složité

Mohou pomoci nové stravovací návyky. Měli byste si je osvojit, třeba pomohou předem připravená jídla, která si budete chystat den dopředu. Než kupování fast foodu a rychlého občerstvení nebo zákusků, protože potřebujete něco v běhu při práci zakousnout, je lepší si předem udělat jídelníček nebo si doma jídlo připravit. Nemusí to být až tak složité a jistě si za pár dní na to zvyknete a třeba s tím ani nebudete chtít přestat.

Celkově se po změně stravovacích návyků můžete cítit lehce a příjemně. Určitě to můžete vyzkoušet také v rámci detoxikace nebo očisty organismu.