Nezařazené

Boje, které nebolí


Pořádně se vyřídit potřebuje jednou za čas asi každý člověk. Není se čemu, divit. Dnešní doba je velice uspěchaná a nároky v práci jsou čím dál tím vyšší, což nelibě nese nejen tělo, ale i psýcha. Někdo tak raději chodí stres vyběhat, jiná boxuje do pytle, další si zajde na pivko. Pokud patříte spíše do té aktivnější části obyvatelstva a nejsou vám cizí bojové hry, možná by vás mohla zajímat Laser game, která má dobře naběhnuto vystřídat na poli taktických her na vojáky dnes již možná trochu otřepaný paintball.

sci fi zbraň

Skoro totožná hra

Paintball je všeobecně známá hra na vojáky, kdy se hráči rovnoměrně rozdělí na dvě skupiny a pak si jdou na určitém ohraničeném prostoru po krku. Jedná se o velice zajímavou hru, kde můžete uplatni taktiku i fyzické schopnosti. Rozhodně to není záležitost pro zelenáče, jelikož tento typ her hrají hlavně lidé, kteří se jako vojáky narodili, i když si třeba k armádě třeba nikdy ani nepřičichli. V takové konkurenci začínat nemá často vůbec žádný smysl. Je lepší si najít skupinu lidí, kteří paintball hrají pouze jednou za čas a tolik ho takříkajíc nežerou. Anebo zkusit právě Laser game, která je prakticky o tom samém, jen daleko komfortnější.
mimozemská zbraň

Rozdíly

Hlavním rozdílem mezi paintballem a Laser game je v tom, kde se odehrává a s čím se bojuje. Zatímco paintball se hraje převážně ve venkovních prostorách, občas v nějaké té zřícenině, Laser game se hraje jen a pouze ve speciálních arénách. Jedinými zbraněmi zde jsou laserové pušky, ale nečekejte žádnou futuristickou divočinu. Nic se vám takto nemůže stát. Jedná se o neškodné světelné paprsky, které vám mohou ublížit asi stejně, jako kdyby se vás snažili zranit pomocí světla z lampičky. To je velký rozdíl oproti kuličkám naplněným barvivem, které nejenže mohou štípat, ale rovněž mohou při nedostatcích v ochranném oděvu způsobit i vcelku vážná zranění.