Nezařazené

Zábava, která vás dostane

Moderní doba přeje zábavnímu průmyslu více než kdykoliv předtím. V současnosti se můžete dobře pobavit nejen venku s přáteli, ale také doma před počítačem, případně herní konzolí. Když pak máte navíc i rychlé připojení k internetu, můžete si užívat jednotlivé počítačové tituly i se svými kamarády na dálku. Stačí se jen předem domluvit a můžete se dát do toho. V případě, že vás ale tento druh veselí příliš nebaví a máte raději reálný lidský kontakt než chladnou komunikaci přes celosvětovou síť, může si alespoň vyzkoušet velice zajímavou únikovou hru, která by vás mohla, když ne strhnout, tak alespoň minimálně zaujmout.
stromy nad silnicí

Jednu podstatnou věc je ale nutné hned z kraje zmínit. Úniková hra není typem zábavy, který by byl vhodný pro jedince, co preferují hlavně akci a třeskutou zábavu. Pokud mezi ně patříte, asi pro vás bude lepší poohlédnout se přeci jen někde jinde. Ovšem máte-li rádi tajemství, a ještě více vás zajímá jejich luštění, budete se zde cítit jako ryba ve vodě. Luštění složitých hádanek určitě není pro každého, ale pokud máte zrovna toto rádi, budete z únikové hry určitě nadšení. Přesně toto totiž nabízí.
šachová hra

Skupina

To, jak se budete bavit závisí na dvou základních faktorech. Tím prvním je vaše schopnost luštit hádanky a záhady. Čím lepší v tom jste, tím spíše vás únikový hra zaujme. Druhým faktorem je pak skupina, se kterou budete výše zmíněné hádanky a hlavolamy luštit. Nejedná se totiž o titul, který je určen pro jednoho hráče, ale je nutné spolupracovat alespoň s dalším jedním člověk. Daleko lepší je ale zapojit o pár lidí více. Větší „tlupa“ má totiž možnost vyřešit v časovém limitu daleko více hádanek a dojít tak úspěšně do cíle. Chce to ale dobrou spolupráci. Proto by se vaši spoluhráči měli rekrutovat hlavně z vašich přátel, případně alespoň z dobrých známých .