Společnosti

Co můžete očekávat od erotických masáží v Praze 6


Erotické masáže Praha 6? Dávno překonané tabu. Ještě před třemi desítkami let naprosto nemyslitelná záležitost, která by v socialistickém Československu byla perzekuována a trestána. Proč však hanobit něco, co je člověku naprosto přirozené, a velice příjemné?

ženská ňadra

Proč si dopřát raději masáž, než nevydařený sex

Single a nepodařený vztah – najít takového partnera, aby vám vyhovoval po zbytek života a byli jste spolu natolik šťastni, jak se někdy uvádí u „spřízněných duší“, je natolik obtížné, že se to zdá být až nereálné. Prokazuje to obrovský počet rozvodů a rozchodů a množství těch, co žijí osamoceni a raději dávají přednost vlastnímu soukromí a pohodě před hádkami, nedorozuměním, žárlivostí, sobectvím a podobnými nectnostmi. Sexualita však patří k přirozeným lidským touhám a bránit jejímu průchodu znamená nejen se ochuzovat o rozkoš, ale také si přivodit zbytečné zdravotní komplikace a problémy, od psychických bloků až k tělesným traumatům.

Nenadřete se – mnozí muži vyhledávají při sexu takovou polohu, aby nemuseli vydat tolik fyzických sil, a vyhovuje jim, když iniciativu občas převezme i partnerka. Erotická masáž je technika, která plně spočívá na masérce, a to nejen dlaněmi rukou, ale celým tělem. Může do ní zapojit i stehna, ňadra a hýždě, na vyžádání dokonce i plosky chodidel, s nimiž dochází k intimnějšímu sdílení mezi masérkou a klientem. Podstatné však je, že po celou dobu jsou muži hýčkáni, nemusí vyvíjet žádný namáhavý pohyb a mohou se plně uvolnit a oddat se vášni a rozkoši.

ženské tělo

Vzhled není vše – jistě, že muži zpravidla vybírají očima a k uspokojení svých potřeb hledají překrásné tvary obličeje a tělesných křivek, je to přirozené a nemá smysl proti tomu protestovat, ale u masáží oceníme i další atribut a tím je zkušenost. Někteří lidé tvrdí, že starší masérky bývají zkušenější, ovšem věk vůbec nerozhoduje a zkušeností lze načerpat hlavně praxí. Takže i mladé dívky mohou mít za sebou tolik prožitků, že vás jimi mohou skutečně obohatit. Vybírejte svou masérku tedy spíše vlastním srdcem, pocitem, který vám napoví, protože každý z nás má jiné tužby, požadavky a životní styl.