Výrobky

Dárky pro nastávající rodiče

Každý z nás to zná. Někdo z blízké rodiny, kamarád či kamarádka, nebo třeba šéfová či kolegyně v práci se s nadšením pochlubí, že s partnerem/partnerkou čekají miminko. Většinou se jedná o šťastnou událost a snažíme se udělat rodičům dítěte radost nějakou drobností pro ně či pro miminko. Co koupit a čemu se naopak vyvarovat?

plyšový medvídek

Pokud se rozhodnete koupit dárek pro miminko, pak se nejlépe zkuste zeptat rodičů dítěte, co vlastně potřebují a co jim chybí. Občas se totiž stane, že se rodičům sejde jedna věc klidně ve třech provedeních. Snažte se nekupovat hračky a kosmetiku, to první dostane dítě ve velkém množství určitě od rodiny a to druhé je velice rizikové co se vkusu týče. Každý rodič má jinou představu o tom, jaké kosmetické přípravky chce používat a jak by měly být přírodní. Pokud si nevíte rady co pořídit, neuděláte chybu s oblečením pro miminka https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-soupravy-PORODNICE-c2_0_1.htm. Třeba nějaký pěkný kousek, který udělá parádu a potěší rodiče. Třeba s nápisem miluju mámu/tátu a podobně. Většinou také neuděláte chybu s nákupem nějaké specifické věci, která se dělá na míru. Může se jednat o háčkované zvířátko, krásnou pletenou deku, set do kočárku, šité oblečení na miminko, které jen tak někde neseženete…

dítě s hračko

Pokud chcete koupit spíše dárek rodičům, pak zvolte spíše balíček sladkostí či výživných rychlých jídel, které budou moci sníst, když se zrovna nebude dařit, šátek na miminko či jinou vychytávku, co jim ulehčí život. Pokud ve vás mají rodiče dítěte důvěru, můžete jim darovat třeba poukázku na hlídání, aby si mohli odpočinout. Mamince dítěte můžete donést třeba bezkofeinovou kávu či třeba čokoládu. Prostě cokoli, o čem víte, že má daná žena ráda a udělá jí aktuálně radost. Narození dítěte je totiž velice náročné, změní vám život opravdu hodně a tím pádem mnohdy člověka potěší každá maličkost.

Ať už se rozhodnete rodiče dítěte obdarovat čímkoli, snažte se být originální, ať si na vás vždy vzpomenou když danou věc uvidí.