Společnosti

Sekání trávy a porostů

Začíná to hned na jaře a končí až na podzim. Mluvíme o trávě a porostech, které rostou během roku. Pokud necháte pozemek bez péče, tak se můžete těšit, že nejen zaroste, ale že na něho za rok ani nedostanete. Tráva a keře v dobrých podmínkách rostou opravu rychle a pokud necháte svůj pozemek ladem, tak se můžete těšit na pěkně drsnou práci. V případě, že jste nechali svůj pozemek zarůst a nyní řešíte, jak tento porost odstranit, tak neváhejte a oslovte firmu, která se přímo touto problematikou zabývá. Údržba pozemků a sekání trávy patří mezi jejich hlavní činnosti a bude jen na vás, zda chcete sekání trávy cena za hodinu, nebo radši zvolíte čištění pozemku lesní frézou.

sekání trávy

Firma, která tyto služby provádí se zajímá o celou Českou republiku a své služby poskytuje jednorázově, nebo během celého roku. O pozemek se postarají ať už je v jakémkoliv stavu a o jakékoliv ploše. Pro tuto firmu neexistuje žádný problém, ale jen výzvy. Samozřejmostí je, že jsou vybaveni velkou i malou technikou a své služby provádí pečlivě. O tom svědčí i fakt, že na jejich stránkách najdete mnoho kladných recenzí, které psali spokojení zákazníci. Do jejich služeb patří sečení traktorem s mulčováním, ruční sečení křovinořezem, sečení zahradní sekačkou či malotraktorem.

sekání trávy

Pro lesní pozemky pak provádí čištění pozemků lesní frézou. Na jejich stránkách se můžete podívat na jejich kalkulačku, kde si můžete vypočítat předběžnou cenu. Ovšem cena se může lišit, a to podle toho, jak je pozemek zanedbaný nebo v jakém terénu. Vše vám samozřejmě firma přiblíží a na všem se dá domluvit. Na internetových stránkách se můžete podívat i na spoustu zajímavých fotografií z jejich prací. Najdete zde rozdíl před započetím prací a po tom, co firma skončí. Rozdíl je opravdu znatelný a jde vidět hned na první pohled. Neváhejte tak a konečně se pusťte do úpravy pozemku s touto firmou.