Výrobky

Zábava pro rodinu i partu přátel!

Stále přemýšlíte nad typem na společný víkend, narozeninovou party nebo prostě si chcete jen tak povyrazit s přáteli a zažít něco nového a hlavně akčního? Možností samozřejmě existuje spoustu a v našem moderním světě nespočet možností, jak trávit svůj čas a to v každém ročním období a také v každém počasí. Jednou skvělou alternativou zejména na zimní období a taktéž nepříznivé počasí je třeba lasergame. Stále nevíte, o co přesně jde? Pokud máte rádi zábavu a nejste proti žádné srandě ani soutěži je tato hra určena přímo pro vás!

lasergame_aztec01

O co vlastně jde? Na lasergame se můžete sejít se svými přáteli, kolegy z práce nebo se svou rodinou. Už při vstupu budete rozhodně nadšení! V čekárně před hrou si můžete zahrát klasický fotbálek a společně se občerstvit, to hlavní ale teprve přijde, samotná hra! Na lasergame budete rozdělení do týmů a každý z vás bude vybaven laserovou pistolí a také svítící vestou. Vejdete do částečně nasvícené místnosti a hra může začít! Budete soutěžit proti druhému týmu a pěkně se u toho zapotíte! Pistolí se budete snažit strefit protihráče přímo do světelné vesty. Jelikož si můžete vyhrát z více typů her, které se liší vaší pokročilostí a také počtem hráčů pravidla jednotlivých her se můžou měnit.

skupina-mensi

A víte co je na tom to nejlepší? Tato hra je vhodná absolutně pro každého! Nezáleží totiž ani na věkové kategorii a na vyrovnanosti sil daných hráčů. I tato zdánlivá překážka https://www.mesec.cz/clanky/mate-narok-na-nahradu-mzdy-kdyz-je-prekazka-na-obou-stranach/ se může stát výhodou v určitém typu her. Pokud nevíte, jakou oslavu uspořádat vašemu pubertálnímu dítěti, tak tohle je cesta. Bojíte se toho, aby se nikde netoulalo a nepilo alkohol, ale zároveň mu nechcete uspořádat nudnou dětskou oslavu, tohle je cesta! I parta výrostků se u této hry skvěle pobaví a navíc protáhnou svá těla a pěkně si společně zasportují!

Neváhejte a rezervujte si hru online, pokud potřebujete s něčím poradit, neváhejte zavolat a personál vám se všemi otázkami rád poradí!