Láska

Získejte vztah, o kterém jste vždy snili

Většina z nás touží po plnohodnotném, romantickém a pevném vztahu. Častokrát si lámeme hlavu nad tím, jak právě onoho dokonalého vztahu docílit. Zkoušíme číst knihy, posloucháme rozhovory psychologů a terapeutů. Utváříme si v hlavě jasný obrázek toho, jak by to mělo vypadat. Věřte nebo ne, nic není nemožné a každá jedna myšlenka tvoří fragmenty vaší nynější reality. Negativními myšlenkami a poraženeckým přístupem rozhodně nedocílíte vašich snů. Jak ale upravit nebo změnit zaběhnuté programy? Je to snadnější, než si myslíte!Dva růžové balóny

Základem je důvěra v celý proces

Chcete-li partnera, který bude umět naslouchat, podpoří vás a bude vás milovat více nežli cokoli na světě, musíte také přesně tyto aspekty vidět. Opakujte si stále dokola to, po čem prahnete, co chcete přitáhnout do své reality. Použijte představivost a přehrajte si v ní krátký film. Představte si sebe a budoucího partnera, jak společně snídáte, jak se držíte za ruku. Vnímejte všechny pocity, které budete prožívat až se to všechno naplní. Radost, motýli v břiše, vzrušení? Dovolte si to všechno cítit.
Po této vizualizaci nezpochybňujte ani sebe, ani to, v co věříte. Nedovolte negativním myšlenkám převzít kormidlo. Pokud se stane, že k vám během dne právě taková negativní myšlenka nebo pochyby přijdou, řekněte rázně NE! Odrazte veškeré pochybnosti a nechte tomu volný průběh.Pár na útesu
Existují milióny úspěšných příběhů, které pojednávají právě o síle myšlenky a nalezení dokonalého partnera. Buďte zkrátka přesvědčeni o tom, že váš ideální partner či partnerka jsou již na cestě.
Nenechte se odradit. Může se stát, že chvíli potrvá, než se váš sen naplní. Buďte si, ale jisti, že se to stane.
Stalo se vám někdy, že jste pomysleli na kamarádku a ta vám vzápětí zavolala? Přesně tak totiž celý tento zákon funguje. Zajímá-li vás více, na internetu existuje nespočet článků, které vám Zákon přitažlivosti pomohou lépe pochopit.