Výrobky

Změna k lepšímu

S prostorem jsou často problémy, a to nejen v malém bytě. Řešení úložného místa může dát zabrat i v domě či velkém bytě. Základním pravidlem je využití veškerého místa, a to efektivně, ovšem i s ohledem na design. Někde to mohou vyřešit police, jinde skříňky, ovšem všechno jde vymyslet i tak, aby se do prostoru zakomponovala například knihovna, otevřený prostor nebo lavice – vše záleží na vašem vkusu a přání, protože my jsme schopni zpracovat prakticky cokoli.

Je dobré si promyslet, ve které části bytu by se vám nejvíce líbilo vytvoření skříní – někdo upřednostňuje vytvoření celistvé stěny v předsíni či ložnici, protože to jsou přesně ta místa, kde jsou věci při ruce. Jsme schopni vám zajistit prakticky jakékoli dřevo, dekor a kombinovat můžeme se zrcadly, mléčným sklem nebo různými dekoračními prvky, jako jsou například úchytky.

Praktické řešení

Velmi oblíbeným a žádaným motivem jsou v poslední době fotografie či motivy, kterých máme na tisíce a můžete volit přesně podle toho, co se bude hodit do vašeho interiéru. A pokud byste stáli o něco unikátního, můžete mít vestavěné skříně, jaké nikdo nemá – ozdobené vlastní fotografií.

Jak ale všechno probíhá a co bude zapotřebí? Po zadání poptávky k vám přijedeme zaměřit prostor a podívat se na možnosti, jaké se právě ve vašem bytě či domě nachází, následně zpracujeme podklady pro cenovou kalkulaci, a samozřejmě vytvoříme 3D návrh, do kterého se promítnou veškeré vaše požadavky – případně můžeme udělat takové úpravy, které budou zapotřebí, nebo vám rádi poradíme, jakou drobnou změnou by bylo možné získat více prostoru.

Velká šatna

Jsme v oboru zkušení, a tak můžeme nabídnout mnohé nápady, návrhy a postřehy. Kromě toho můžete počítat s tím, že montáž provedou jen odborní pracovníci, kteří připraví skříň nebo sestavu k okamžitému použití!

Obraťte se na specialisty, kteří si umí poradit opravdu se vším a rozzařte svůj byt či dům.