Kultura

Zabalte své zboží do plastové obálky!


S plastovými obálkami bude balení vašich zásilek naprostá hračka. Zapomeňte na všechny nepoddajné, tuhé a těžké kartonové krabice, se kterými se těžko pracuje, a ještě hůře se s nimi manipuluje. A nejhorší je na nich to, že vaše zásilka v nich může být v ohrožení.

bulletin

K poničení vaší zásilky, která je zabalena v papírové krabici, stačí opravdu jen málo. Stačí k tomu prakticky pouze trochu vody. Každý papír se při styku s vodou rozmočí. A jak všichni víme, nemusí hned pršet, stačí, když kape. A stejně tak vaše zásilka nemusí nutně zmoknout, stačí, když se ocitne ve vlhkém skladišti. Proto pokud chcete mít naprostou jistotu, že váš balíček dorazí k zákazníkům v naprostém pořádku, tak neváhejte a pořádně jej zabalte. Jak vy, tak ani vaši zákazníci si nepřejí reklamaci zaslaného zboží, prostě proto, že to přináší mnohé komplikace. Pokud tedy chcete poskytovat pouze sto procentní služby, vsaďte na plastové obálky, ve kterých bude vaše zásilka v naprostém bezpečí.

Plastová obálka nepropustí ani kapku vody, můžete se na ni spolehnout. Můžete si navíc vybírat z mnoha různých velikostí, takže je jisté, že i vy najdete tu pravou, která vašemu zboží padne jako ulitá. Vnitřní strana plastové obálky je černá, takže nikdo neuvidí, co uvnitř posíláte. A manipulace s lepicí lištou je opravdu maximálně snadná, takže zabalení vašeho zboží vám nebude dělat ani ty nejmenší potíže a budete to mít raz dva – a rozhodně se přitom obejdete bez lepicí pásky, provázku či nůžek.

obálka igelitová

Ovšem velkou výhodou plastových obálek, která si vás jistě získá, je především jejich nízká hmotnost. Tu uvítají i přepravci, protože zatímco kartonové krabice toho mnoho váží, jsou těžké a špatně se s nimi manipuluje, tak manipulace se zásilkami v plastových obálkách je hračka. A to se samozřejmě promítá i ve výsledné ceně za dopravu.